Zakup nowego mieszkania. Na co zwrócić uwagę?

2 komentarze

Mieszkanie Nieruchomości

Zakup mieszkania to jak wiadomo duże wyzwanie, często też decyzja na całe życie. Koniecznie musi być więc poprzedzone rozsądnym przemyśleniem i przeanalizowaniem wielu aspektów. Planując zakup nowego mieszkania, kilka wskazówek przyda się każdemu.

Jakie mieszkanie?

Mieszkania deweloperskie to szeroki wybór pod względem lokalizacji, metrażu oraz rozkładu pomieszczeń. Możemy wybrać mieszkanie w centrum miasta lub na obrzeżach. W tym wypadku należy dokładnie określić swoje oczekiwania, bo decyzje, jakie podejmiemy, mogą mieć wpływ na całe życie.

Jeśli mieszkanie na Śląsku, to gdzie?

Relatywnie wiele nowych inwestycji mieszkaniowych jest podejmowanych w regionie śląskim. Na Śląsk przeprowadza się obecnie bardzo wiele rodzin, ale też singli zwłaszcza tych uczących się. Jeśli szukamy nowych mieszkań w Zabrzu, oferta dewelopera Trojan zasługuje na szczególne uznanie. Obecnie oferuje on mieszkania o zróżnicowanym metrażu dwu, trzy oraz czteropokojowe w kilku lokalizacjach. Są to osiedla Słoneczne Wzgórz, Żyj Kolorowo, Arabella Dom oraz inwestycja w przygotowaniu przy zbiegu ulic Sienkiewicza i Jagiełły.

Wskazówki przed podpisaniem umowy z deweloperem

Przed podpisaniem umowy z deweloperem, koniecznie należy sprawdzić firmę. Dowiadujemy się więc o deweloperze wszystkiego, co nas interesuje. Przede wszystkim jednak przyglądamy się dotychczasowym jego realizacjom, czy zostały one ukończone na czas oraz jakie są opinie nabywców jego mieszkań.

2 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *