Poznaj najlepszego dewelopera roku 2016!

1 Reply

Blog

Cóż, rok 2016 powoli się kończy, wiec można przechodzić do lekkich podsumowań tego, co działo się w tym roku na rynku deweloperskim. Nie będziemy tutaj jednak opisywać wzlotów i upadków różnych deweloperów, lecz po prostu skupimy się na tym, jaki deweloper wypadł w tym roku najlepiej, oraz dlaczego właśnie tak uważamy.

Nasz felieton ma być swojego rodzaju podsumowaniem jednego z liderów, którego uważamy za najlepszego dewelopera roku 2016 – jest to ocena poparta swoistymi argumentami, dlatego jest to wątek dyskusyjny z naszymi odbiorcami, którzy również mają swoje opinie, oraz których to również chcemy zaprosić do dyskusji tym artykułem. Dlatego zapraszamy do czytania!

Deweloper Trojan i jego sukces roku 2016

Rok 2016 dla wielu deweloperów był stosunkowo trudny. Wpływały na to różne zmiany i różne wahania rynku, które nie pozwalały na stabilną pracę jakiegokolwiek z deweloperów. Faktem jest jednak to, iż jedni radzili sobie o wiele lepiej od drugich, oferując cały czas bardzo dobrą jakość swoich usług ,dla innych.

Jednym z takich deweloperów, który dzięki swoim nieszablonowym rozwiązaniom radził sobie na rynku dobrze, był deweloper Trojan, który zaoferował mieszkania w bardzo niestandardowych lokalizacjach, albowiem zamiast pchać się do największych miast, gdzie konkurencja jest spora, mieszkania sprzedaje się trudno i rynek jest przepchany, przez co trzeba obniżać ceny, wybrał proste miasta takie jak Mikołów, Zabrze, bądź Gliwice, które doprowadziły do jest sukcesu marketingowego i sprzedażowego!

1 comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *