Początek 2017 roku z dobrą inwestycją mieszkaniową w Zabrzu

Comment

Mieszkanie Nieruchomości

Śląsk w zakresie rynku pierwotnego mieszkań okazuje się dla nas hojny i oferuje świetne inwestycje mieszkaniowe. Z częścią z nich mieliśmy już do czynienia w zeszłym roku i mogliśmy zdecydować się na zakup. Pozostały w nich ostatnie mieszkania na sprzedaż, ale mammy też ofertę w przygotowaniu, gdzie lada chwila będzie można dokonywać zakupu. Dokładnie chodzi o Zabrze, czyli śląskie miasto, w którym relatywnie często szukamy własnego M.

Mieszkania cieszące się zainteresowaniem już w fazie projektów

Najpierw o osiedlach, a dokładnie wielorodzinnych nowoczesnych i w pełni kameralnych budynkach z mieszkaniami na sprzedaż. To dokładnie mieszkania od dewelopera w Zabrzu na osiedlach Żyj Kolorowo, Słoneczne Wzgórze oraz Arabella Dom. Czy warto zwrócić na nie uwagę? Z całą pewnością tak, bo w niektórych z tych osiedli znajdują się już ostatnie lokale na sprzedaż. Dwu, trzy i czteropokojowe funkcjonalne mieszkania to szczególny atut dewelopera Trojan znanego nam od 1994 roku.

Inwestycja mieszkaniowa 2017 już za chwilę w sprzedaży

Mieszkania od tego czołowego dewelopera to gwarancja najwyższych standardów nie tylko mieszkań, ale też obsługi klientów. To również możliwość skorzystania z kompleksowej pomocy w ramach pozyskania kredytu mieszkaniowego. Inwestycja mieszkaniowa z mieszkaniami 2, 3 oraz 4 pokojowymi u zbieg ulic Sienkiewicza oraz Jagiełły jest w przygotowaniu. Tę ofertę warto śledzić, gdyż wzbudza niemało zainteresowania z uwagi na szereg zalet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *