O finansowaniu nowego mieszkania słów kilka

2 komentarze

Nieruchomości

Jeśli zakup mieszkania, to oczywiście potrzeba posiadania konkretnej, często niemałej kwoty. W przypadku finansowania mieszkania mamy do wyboru kilka możliwości. Niektóre z nich, jak na przykład wspierające programy rządowe nie są dla wszystkich. W takim układzie pozostaje nam kredyt hipoteczny. Sprawdź, z jakimi dodatkowymi kosztami trzeba się liczyć podczas kupna mieszkania i gdzie znajdziesz inwestycje mieszkaniowe w przystępnych cenach.

O kredycie hipotecznym

Jeśli nie dysponujemy wkładem własnym, konieczny jest kredyt hipoteczny. Jak już wspominaliśmy nie każdy spełnia warunki do udzielenia mu pomocy w ramach programów rządowych. Wielu deweloperów pomaga swoim klientom w uzyskani tego typu kredytach i jest to wówczas kredyt na bardzo dogodnych warunkach. Należy pamiętać, że kredyt hipoteczny jest zobowiązaniem zaciąganym na kilkanaście lat, dlatego koniecznie musi być rozsądnie podjętym wyborem.

Jakie dodatkowe koszty związane z zakupem mieszkania

Przy decyzji co do zakupu mieszkania należy pamiętać o dodatkowych kosztach. Są nimi wydatki związane na zapłatę opodatkowania, jak również opaty notarialne i sądowe.

Inwestycje mieszkaniowe w przystępnych cenach

Z uwagi na fakt, że obecnie bardzo wiele osób interesuje się przeprowadzką na Śląsk, podpowiadamy dogodną lokalizację w przystępnej cenie. To dokładnie nowe mieszkania w Zabrzu przy ulicy Majnusza, czyli kameralne osiedle Żyj Kolorowo. To dwa budynki nowoczesne budynki mieszkalne z mieszkaniami 2, 3 oraz 4 pokojowymi.

2 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *