Nowe mieszkania w Gliwicach dewelopera Trojan

Comment

Dom Mieszkanie Nieruchomości

Poszukujesz nowego mieszkania w Gliwicach? Z pewnością zainteresuje Cię propozycja dewelopera z długoletnim stażem w branży budowlanej, oferującego domy i mieszkania projektowane w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Trojan Sp. Z.o.o. zanim zbuduje dom starannie zadba o jego lokalizację. W efekcie powstają mieszkania dwufunkcyjne łączące w sobie zarówno zalety mieszkań miejskich jak i zlokalizowanych w cichych, spokojnych miejscach.

Deweloper Buduje

Osiedle Willa Miejska LUX to zespół budynków będących częścią zamkniętego osiedla o zagospodarowanej przestrzeni. Nowoczesne trzypiętrowe budynki wyróżnia ciekawie zastosowany kolor elewacji i okna narożne ożywiające bryłę nadając jej wrażenie ładu i porządku.

Firma Trojan wybudowała już dwa budynki mieszkalne będące częścią tego osiedla. Na ten moment można kupić lokale należące do budynku A i B. Firma przewiduje oddać też niebawem do użytku budynek C. Planowany koniec robót to IV kwartał 2017 roku.

Całkowita liczba mieszkań do sprzedaży to 43. W zależności od potrzeb można nabyć mieszkanie dwu, trzy, czteropokojowe o powierzchni od 37-90 m2 wyposażone w komórkę lokatorską i sporych rozmiarów balkon bądź
ogródek (lokale parterowe).

Do dyspozycji lokatorów pozostają również garaż i parking naziemny. Ważną rzeczą jest fakt, że nowe mieszkania w Gliwicach dewelopera Trojan wykracza poza standard usług budowlanych oddając w nasze ręce mieszkanie w stanie deweloperskim. Wychodząc naprzeciw klientom oferują także pomoc w aranżacji wnętrz. Pomogą nam również z kredytem, załatwią sprawy formalne dotyczące zakupu mieszkania i co ważne są czynnym partnerem akcji „Mieszkanie dla młodych” wspierając zakup mieszkań z wkładem własnym sfinansowanym ze środków tego programu.

Deweloper daje możliwość umówienia się na darmową prezentację aby samu przekonać się o walorach tej inwestycji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *