Gdzie chcą mieszkać Polacy?

2 komentarze

Mieszkanie

Jak donoszą ostatnie badania, tendencje i potrzeby Polaków w zakresie poszukiwania mieszkania znacznie zmieniły się na przestrzeni ostatnich lat. W gruncie rzeczy zmiany te można uznać nawet za radykalne. Jeśli Ty również poszukujesz mieszkania dla siebie lub swojej rodziny, czytaj dalej.

Nowe mieszkania Gliwice coraz popularniejsze!

Podstawową zmianą, jakiej nie sposób nie zauważyć, jest to, że coraz częściej Polacy wybierają mieszkania od deweloperów. Wygląda na to, że wreszcie zdaliśmy sobie sprawę z tego, że bloki z wielkiej płyty długo już nie postoją i trzeba inwestować w nowe budynki, które mają długą perspektywę funkcjonowania.
Jeśli zaś chodzi o zagadnienia geograficzne, Polacy coraz częściej wybierają śląskie miasta. Na przykład nowe mieszkania Gliwice cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Deweloperzy przygotowali ofertę zarówno dla singli (w postaci atrakcyjnie zlokalizowanych kawalerek), jak i dla całych rodzin oraz wymagających klientów (w wielu blokach zaprojektowano urodziwe apartamenty).

Mieszkanie tam gdzie praca

To, że polskie rodziny często przenoszą się na Śląsk, nie jest zaskoczeniem. Jest to jeden z tych regionów Polski, które łączą w sobie atrakcyjność pod względem oferowanego zatrudnienia z atrakcyjnością wielkich miast, a także dostępem do walorów krajobrazowych i krajoznawczych.

2 comments

  1. Rafallo

    Dziś Polacy często decydują się mieszkać tam, gdzie dostają ofertę pracy, dlatego deweloperzy coraz więcej budują na Śląsku.

  2. Maxx

    Przeniosłem się do Gliwic za pracą i szybko udało mi się znaleźć ładne mieszkanie. Naprawdę uważam, że Gliwice są niedoceniane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *